O nas

Z pomocą natury powołujemy do życia naprawdę dobre rzeczy. Poświęć chwilę i poznaj naszą historię oraz to, co wyszło z tego pozytywnego zamieszania. Jeśli uznasz, że w jakimś sensie to również Twoja historia – witamy na pokładzie! :)

Jak to się zaczęło?

Nie ma co ukrywać, że powodem mojej wszelkiej działalności pod kątem poszukiwań, a ostatecznie stworzenia Niekremu, jest choroba mojego syna. Łagodzenie objawów AZS dostępnymi emolientami kończyło się zawsze tym samym – było gorzej. Stosowanie zalecanych środków, zamiast ulgi przynosiło nieznośny świąd i pieczenie. Kiedy już nic nie pomagało, lekarze zawsze proponowali wprowadzenie do leczenia sterydów. Dla mnie nie było to najlepsze tłumaczenie oraz rozwiązanie. Tu zaczęła się moja misja.

Matka natura okazała się być pomocną

Chciałem zrobić to, co nasi przodkowie robili chyba od zawsze.  Wiedzy o możliwościach działania różnych roślin szukałem na stronach www. W zasadzie można stwierdzić, że Niekrem pochodzi z tej lepszej strony internetu :) Dłuższa historia wygląda następująco. Pierwsze próby łączenia składników to kompletna klapa. Zła konsystencja, problemy z przechowywaniem, nie mówiąc o zwykłej chęci pomocy synowi. Czułem, że byłem blisko rozwiązania, ale nie wiedziałem, że jest ono tak blisko. Wtedy zacząłem szukać lokalnie. Wosk pszczeli zamówiłem u koleżanki z biura, u której od dawna zaopatrywałem się w miód. Ponieważ byłem pierwszym Klientem, który złożył u niej zamówienie na wosk, szybko pojawiło się pytanie: „Do czego chcesz go wykorzystać?”. No i się zaczęło.

Pierwsze sukcesy

Ja opowiedziałem o chorobie mojego syna, a ona spontanicznie odpowiedziała pierwszym zamówieniem. Okazało się, że jej syn również ma AZS. Mija niespełna tydzień, spotykamy się na firmowym korytarzu. Powitanie, uśmiech i padają słowa „Jacek to niesamowite, zawartość słoika działa!” Składa kolejne zamówienie, tym razem dla swojej koleżanki, która od lat borykała się z chorobą dziecka oraz niechętnie stosowanymi sterydami. Kolejne tygodnie to seryjne zamówienia od ludzi, których łączy podobna historia. Historia walki o komfort swój oraz swoich najbliższych. Niekrem zaskoczył wszystkich.

Jasne zasady

Niekrem nie jest lekarstwem. To produkt kolekcjonerski, do którego kolekcjonowania jak najbardziej namawiam. Wśród osób korzystających z tego specyfiku, są również tacy, którym produkt nie przyniósł ulgi. Natomiast z powodzeniem stosują go do pielęgnacji twarzy, nawilżania ust, dłoni oraz stóp.

 

Strona toniekrem.pl powstała by ułatwić zamawianie tym, którzy oczekują produktu w 100% naturalnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl